800 TL üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo.

Toz Vanilya 100 Gr

  • Stok Kodu: 9459955878052819
  • Stok Miktarı: 992 Adet
  • Gönderim Süresi: 1 Gün
  • Marka: Semir Eraslan
95,00 TL

Salepgiller familyasından olan vanilya dünyanın bir çok yerinde yetişebilen,  hoş kokulu bir bitkidir.   Pastalarda süslemek amacıyla veya doğal tatlandırıcı amacıyla kullanılır. Fakat yaydığı hoş koku sayesinde kozmetik sektörünün de kalbi olan parfümlerin ana bileşenidir.Madagaskar ve Meksika vanilya bitkisinin anavatanıdır.

 

İnternet sitesi üzerinden Semir Eraslan Hatay Yöresel Hataydan Gelsin ve Antakya Uzun çarşıdaki mağazamızı ziyaret ederek ürünü temin edebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden verdiğiniz siparişleriniz 200 gr ve katları olarak şeffaf paketlerde paketlenmiş olarak sizlere gelmektedir. Verdiğiniz siparişler 1 ile 3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilmektedir. Yaz kış gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz  toz vanilya  sizin ve sevdikleriniz için sipariş verebilirsiniz.

Üreticiden sofralara kadar uzanan süreçte ürettiklerimizin en sağlıklı biçimde korunarak, kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaşması hedefi ile Hatay'da Semir Eraslan ürünlerinin, milyonlarca kişinin öncelikli tercihi olmayı hak etmesi için gayret ediyoruz. Aldığınız ürün sizlere ulaştığında ürünü muhafaza ve saklama koşullarına uyarak saklanmalıdır. Aldığınız ürünü uzun süre saklayarak tüketebilirsiniz. Ürün elinize ulaştığı zaman yorumlar kısmına görüşlerinizi ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Değerli ve kıymetli yorumlarınız bizim için önemlidir. Yeniliklerden ve indirimlerden haberdar olmak için Instagram hesabını takip edebilirsiniz. Sofranızdan güzellikler eksilmemesi dileğiyle...